Porady o pożyczkach


Vivus

Vivus jest instytucją parabankową, udzielającą pożyczek gotówkowych za pośrednictwem Internetu. Składając wniosek, pieniądze można uzyskać jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu wcale nie musisz korzystać z oferty banków, których warunki bywają bardzo restrykcyjne.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Vivus?


Przede wszystkim nie trzeba wychodzić z domu, by uzyskać dodatkowe środki finansowe. Wystarczy wypełnić tylko wniosek, by jeszcze tego samego dnia cieszyć się gotówką.

Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie vivus.pl. Znajduje się tam specjalny formularz, w którym należy umieścić wszystkie podstawowe dane. Po wpłaceniu opłaty rejestracyjnej, nawet w ciągu 15 minut możesz otrzymać żądane środki finansowe.

Jakie formalności należy spełnić?


Ze względu na specyfikę pożyczek - chwilówek, Vivus nie wymaga żadnych zaświadczeń w zakresie wysokości osiąganych dochodów. Nie ma także konieczności przedstawiania skanów dowodu osobistego ani innych dokumentów potwierdzających tożsamość.

By móc otrzymać pożyczkę w Vivus, należy mieć 19-75 lat i być obywatelem Polski. Istotne jest również to, by nie posiadać statusu dłużnika w żadnych z istniejących rejestrów. 

Potrzebny jest również telefon komórkowy oraz konto rozliczeniowe w jednym z polskich banków.

Na jakie kwoty możesz liczyć?


Wszystko zależy od tego, czy jesteś stałym klientem Vivus, czy dopiero dołączasz do kredytobiorców.

W tym drugim przypadku możesz otrzymać maksymalnie 1000 zł na okres do 30 dni. Pamiętaj jednak, że z tego tytułu przysługuje Ci pożyczka 0%. Oznacza to, że oddajesz wyłącznie tylko tyle pieniędzy, ile pożyczyłaś. Będąc nowym klientem Vivus, pierwsza pożyczka nic Cię nie kosztuje!

Jeżeli natomiast masz już za sobą debiut w Vivus, maksymalna kwota pożyczki wzrasta nawet do 2000 zł - pod warunkiem, że pieniądze pożyczasz po raz trzeci. 

Na czym polega spłata?

Pożyczoną od Vivus kwotę musisz spłacić w określonym wcześniej terminie, nie później jednak niż 30 dni. Jeśli nie zgromadziłaś do tej pory niezbędnych środków, zawsze istnieje możliwość wydłużenia okresu kredytowania. Jest jednak warunek: dokonanie opłaty za przedłużenie pożyczki musi nastąpić przed zakończeniem terminu spłaty pożyczki. 

Zalety Vivus


Vivus jest firmą parabankową, która oferuje atrakcyjne pożyczki, zgodnie ze swoim hasłem „pieniądze we właściwym czasie”. Dzięki temu każda osoba, która tylko potrzebuje dodatkowej gotówki, zawsze może liczyć na środki finansowe - bez konieczności pożyczania od przyjaciół i znajomych.

Pożyczka chwilówka Vivus to:

- dodatkowe pieniądze nawet w 15 minut,

- minimum formalności - żadnych zaświadczeń o dochodach,

- pożyczka bez BIK,

- brak konieczności wychodzenia z domu,

- 0% dla nowych pożyczkobiorców,

- atrakcyjne warunki umowy dla stałych klientów.


Wypełnij wniosek, a pieniądze otrzymasz jeszcze dziś!  Najlepsze oferty na dziś:

Złóż wniosek
w Vivus
logo Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo! Pożyczka w 15 minut. Minimum formalności.
Złóż wniosek
w Wonga
logo Pierwsza pożyczka do 500 zł za darmo! Pożyczka w 15 minut. Minimum formalności - tylko 3 kroki.
Złóż wniosek
w Kredito
130913 750x100_drugs Image Banner 750 x 100 Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo! Pożyczka w 10 minut. Minimum formalności, gotówkę otrzymasz błyskawicznie.