Porady o pożyczkach


Provident

Provident to międzynarodowa firma finansowa, która - jako pierwsza - zaoferowała pożyczki udzielane w domu klienta. W ten sposób Provident stał się doskonałą i wygodną alternatywą dla ofert banków i pożyczek zaciąganych wśród najbliższych. 

Firma na polskim rynku działa już od 15 lat, zyskując zaufanie wielu klientów. A to wszystko dzięki prostym i przejrzystym zasadom udzielania pożyczek. Atutem jest również fakt, że wszystkie pożyczki udzielane są bez ukrytych kosztów. Każdy klient, zawierając umowę z firmą Provident doskonale wie, jak wysokie będą jego opłaty cotygodniowe, łącznie z odsetkami, kosztami ubezpieczenia oraz prowizją.

Jakie formalności należy spełnić?

Oferta Provident Polska skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich, które posiadają stałe zameldowanie poświadczone informacją w dowodzie osobistym. Koniecznością jest również posiadanie stałego źródła dochodu (dochód w ramach umowy z pracodawcą, emerytura, renta). 

Na co można przeznaczyć środki?

Provident udziela pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Nie ma więc konieczności informowania przedstawiciela o tym, w jaki sposób wykorzystasz otrzymane środki finansowe. Równie dobrze może to być wyjazd wakacyjny, remont w domu, zakup nowego sprzętu, zakup prezentów, spłata innych zobowiązań. 

Gotówka lub przelew bankowy

Atutem oferty Provident Polska jest możliwość wyboru formy pożyczki. Pożyczkobiorca może otrzymać środki pieniężne w postaci gotówki lub w formie przelewu bankowego. 

Chcąc zaciągnąć pożyczkę, sama określasz jej wysokość. Provident oferuje Ci kwoty w zakresie 300-7000 złotych. Sama także określasz, jak wysokie raty jesteś w stanie spłacać. Do wyboru masz zakres od 15 zł do 180 zł tygodniowo. 

Jak zaciągnąć pożyczkę w Provident?

Bez względu na to, czy zamierzasz środki finansowe otrzymać w formie gotówki, czy w formie przelewu, pożyczkę możesz uzyskać bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielem telefonicznie albo wypełnisz formularz.

Zalety Provident Polska

Skorzystanie z oferty Provident Polska to dla Ciebie szereg korzyści:

- pożyczka bez konieczności wychodzenia z domu,

- ograniczenie formalności do minimum,

- możliwość wykorzystania pieniędzy na dowolny cel,

- sama określasz, jak długo chcesz spłacać pożyczkę,

- atrakcyjne oprocentowanie w porównaniu z innymi parabankami.


Poszukujesz instytucji finansowej, dzięki której zdobędziesz dodatkową gotówkę z przeznaczeniem na dowolny cel? Provident ma Ci wiele w tym zakresie do zaoferowania.


Wypełnij wniosek, a pieniądze otrzymasz jeszcze dziś!  Najlepsze oferty na dziś:

Złóż wniosek
w Vivus
logo Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo! Pożyczka w 15 minut. Minimum formalności.
Złóż wniosek
w Wonga
logo Pierwsza pożyczka do 500 zł za darmo! Pożyczka w 15 minut. Minimum formalności - tylko 3 kroki.
Złóż wniosek
w Kredito
130913 750x100_drugs Image Banner 750 x 100 Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo! Pożyczka w 10 minut. Minimum formalności, gotówkę otrzymasz błyskawicznie.